8 września w Suchorzu odbyły się dożynki gminy Trzebielino. Bogaty program artystyczny przygotowany przez organizatorów wydarzenia uświetniły także występy najzdolniejszych uczniów z SP w Starkowie.
Uczniowie naszej szkoły zabrali publiczność w podróż po świecie. Klasa IV SP zaprezentowała taniec do muzyki country. Dzięki niej choć przez chwilę mogliśmy poczuć się jak w USA. Następnie rodzeństwo: Tomasz (z klasy III SP) i Julia (z klasy VII SP) Żerebni zaśpiewali piosenkę pt."Hitara" w języku ukraińskim i tym samym nasze serca przeniosły się właśnie w te rejony świata. W podróż powrotną do Polski zabrała nas tegoroczna absolwentka naszej szkoły: Natalia Wieczorek, która zaśpiewała piosenkę Hanny Banaszak pt. "Ja dla pana czasu nie mam".
Wszystkim artystom serdecznie dziękujemy za występ. Jesteśmy dumni, że mamy w naszej szkole tylu utalentowanych uczniów.

Występ klasy IV przygotowały panie: Danuta Kubiak i Monika Czykier-Sokołowska. Natomiast nad wokalistami czuwał pan Mariusz Bartczak. Występy zapowiadała pani Anna Kowalczyk.