7 grudnia 2018 r. czwartoklasiści byli na wycieczce klasowej w parku trampolin Jump2Sky oraz w Multikinie w Słupsku. Zespół klasowy rozpoczął integrację od udziału w lekcji wychowania fizycznego w parku trampolin. W czasie zajęć uczniowie m.in.: siłowali się na równoważni, wykonywali przepiękne salta, wspinali się na ściankę skałkową i grali w zbijaka.
Po wyczerpującym wysiłku uczniowie klasy 4 dostali od trenera zgodę na uzupełnienie kalorii smacznym, choć niezdrowym, posiłkiem. Jednomyślnie uznali, że raz na jakiś czas, można sobie pozwolić na małe co nieco. Najedzeni zasiedli w fotelach sali kinowej, która przez cały czas trwania seansu była na wyłączność ich grupy. Wygodnie obejrzeli piękny i bardzo wzruszający film pt."Dziadek do orzechów i cztery królestwa", który opowiadał m.in. o zmaganiach z żałobą po starcie bliskiej osoby, rodzinnym pojednaniu, odwadze i podróży wgłąb baśniowego świata. Po zakończeniu widowiska wrócili zadowoleni do domów, planując już następną edukacyjną wycieczkę klasową.