Działania grupy filmowej
– wizyta w Multikinie

W ramach działań projektowych Filmoteki Szkolnej uczniowie z klas IV - VII obejrzeli 5 kwietnia
w słupskim Multikinie film pt. "Władcy przygód. Stąd do Oblivio".

Do obejrzenia filmu zachęciła nas m.in. jego zapowiedź: „Jedno przypadkowe spotkanie, próba porwania, szalony lot na własnoręcznie skonstruowanej machinie i ucieczka przed Łowcami Głów z Oblivio – czy to brzmi jak normalny dzień w życiu przeciętnego nastolatka? Franek i Izka – główni bohaterowie filmu – odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę”.

Poza tym już w przyszłym tygodniu grupa projektowa stanie w szranki z innymi polskimi uczniami zafascynowanymi sztuką filmową i będzie rozwiązać zagadki i zadania kreatywne związane z historią przedstawioną w filmie Tomasza Szafrańskiego. Z udziałem naszej grupy filmowej w quizie wiążemy duże nadzieje.