Piątkowy wieczór upłynął naszym najmłodszym uczniom w towarzystwie rodziców i dziadków, którzy wraz z nimi przybyli na warsztaty plastyczne organizowane w naszej szkole. Dzieci z ogromnym zapałem przystąpiły do wykonywania książeczek obrazkowych, a opiekunowie chętnie włączyli się do wspólnej akcji czytelniczej. Uczniowie mieli do dyspozycji mnóstwo materiałów plastycznych, i jak się okazało, powstały z nich istne arcydzieła. Warsztaty były doskonałą okazją do spędzenia czasu z dziećmi, do wspólnego doświadczania książki i dostrzegania jej walorów. Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Projekt finansowany w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków programu FIO Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego