Wspólna praca uczniów naszej szkoły dała efekty w postaci komiksu. Do zabawy czytelniczej przystąpiły wszystkie klasy. Historyjkę obrazkową zapoczątkowała najmłodsza grupa wiekowa wraz ze swoją wychowawczynią, a pozostałe klasy kontynuowały tematykę komiksu zainicjowaną przez zerówkę. W ten sposób powstała opowieść o rybkach, którą można czytać i podziwiać na dolnym holu naszej szkoły. Wszyscy uczniowie, pomimo dużej rozpiętości wiekowej, zaangażowali się w tworzenie komiksu, za co serdecznie dziękujemy. Historyjka obrazkowa, będzie cieszyć nasze oczy przez kolejne dni.

Projekt finansowany w ramach Funduszu Akumulator Społeczny, ze środków Programu FIO Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego .