Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”.

W minioną środę, tj. 13 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Zjednoczonej Europy w Starkowie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”.

W Turnieju wzięli udział uczniowie ze Szkół Podstawowych w Suchorzu, Trzebielinie oraz Starkowa. Uczestnicy eliminacji popisali się ogromną wiedzą z zakresu tematyki ochrony przeciwpożarowej oraz ratownictwa medycznego.

Uczestnikom turnieju wręczono nagrody rzeczowe.

Uczestnicy, którzy zajęli I miejsca będą reprezentowały Gminę Trzebielino w eliminacjach powiatowych OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”, które odbędą się 12 kwietnia br. w Trzebielinie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów.