Dnia  19.06.2018r. odbył się w Trzebielinie XV Przegląd  Szkolnych Teatrów Profilaktycznych,  w którym wzięli udział uczniowie w trzech kategoriach wiekowych: klasy I – III, IV – VI, VII – gimnazjum. Naszą szkołę prezentowali przedstawiciele klas I -III
(O zdrowiu na poważnie i na wesoło), klasa VI (Historia z morałem), klasa VII (Zła godzina). Ideą teatrów było upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży zachowań profilaktycznych, wolnych od wszelkiego typu uzależnień.. Uczniowie za pomocą różnych scenek ukazywali czynniki, które mają wpływ na utrzymanie zdrowego stylu życia.

W dwóch kategoriach wiekowych nasi uczniowie zdobyli wyróżnienia. Serdeczne gratulacje kierujemy do przedstawicieli klas I – III i klasy VII Szkoły Podstawowej w Starkowie, którzy wykazali się nie tylko doskonałą grą aktorską, ale także bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym.