Wieczór filmowy dla kl. IV – VI. SP.

W piątek, 18 maja 2018 r. została zorganizowany wieczór filmowy. Był on przeznaczony dla kl. IV, V i VI. Od godz. 18 uczniowie oglądali film. „Sala kinowa” została wcześniej przygotowana w klasie nr 5. Postarał się oto Mateusz Łazuga wraz z kolegami i koleżankami działającymi w Samorządzie Uczniowskim. Po obejrzeniu filmu uczniowie przeszli na salę gimnastyczną. Tam grali sobie w siatkówkę. W tak zwanym między czasie Samorząd Uczniowski zorganizował jeszcze zumbę. Po emocjach sportowych uczniowie ponownie wrócili do piątki i obejrzeli jeszcze jeden film. Około godziny 21:45, projekcję zakończono i wszyscy uczniowie zaczęli sprzątać. Zanosili materace z powrotem na salę gimnastyczną, porządkowali klasę nr 5. Rodzice odebrali swoje dzieci bezpośrednio ze szkoły. Uczniom bardzo podobał się taki wieczór filmowy. Niektórzy pytali, kiedy będzie następny. Impreza została przygotowana przez Panią Emilię Juchniewcz i Panią Katarzynę Orbik – Balcerzak. Opiekę nad uczniami sprawował także Pan Mariusz Bartczak.

Tekst – Mariusz Bartczak

Fot. Mariusz Bartczak