III POWIATOWE TARGI EDUKACJI I PRACY W BYTOWIE

Dnia 27 marca 2018r. uczniowie klas trzecich gimnazjum uczestniczyli  w III Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Bytowie, które zostały zorganizowane w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Bytowie. Podczas Targów uczniowie mieli możliwość zapoznania się z oferta edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bytowskiego oraz z lokalnym rynkiem pracy.  Na specjalnie przygotowanych stoiskach prezentowały się lokalne firmy, które przedstawiały propozycje zawodów potrzebnych w ich branży. Zaprezentowały się różne firmy, takie jak: SI METAL, POLMOR , KOŁASZEWSKI, TALEX ,DTUTEX  S.A, BAGRAMET, D&H ENGINEERING POLAND, WIRELAND, MILONI MATEUSZ NOWOTNIK, ŁĄCCY – KOŁCZYGŁOWY, DAN- CAR, PKS BYTÓW, KWIACIARNIA GOŹDZIK, KOMPLEKS BASENOWO- REKREACYJNY, FRL  „PARASOL”. Dodatkowo naszym uczniom zorganizowano wizyty studyjne w  ogromnej firmie „Drutex” oraz w przedsiębiorstwie : „Łaccy – Kołczygłowy”.

Izabela Łazuga

Szkoła Podstawowa Im. Zjednoczonej Europy w Starkowie