Atmosferę świąteczną uzupełniła w naszej szkole pantomima o charakterze religijnym, którą wystawili uczniowie klasy 2 ( Maksymilian Głuchowski, Bartosz Bereza, Laura Tatarzycka, Tomasz Żerebny, Dawid Jankowski) i klasy 3 (Lena Surowik, Agata Góral, Magda Ficner, Rafał Kula, Szymon Kiedrowski, Maja Kuligowska, Alicja Pirowicz) pod kierunkiem p. M. Jedlińskiej. Młodzi artyści zaakcentowali ludzką skłonność do grzechu i podkreślili ogromną rolę Jezusa w uwalnianiu nas od zła. Pantomima okazała się doskonałą formą przekazu tak głębokich treści duchowych. Wywołała mnóstwo pozytywnych emocji, zarówno wśród młodych widzów, jak i dorosłych zgromadzonych na sali. Nasi najmłodsi aktorzy wykazali się ogromnym kunsztem aktorskim.

Dopełnieniem świątecznego nastroju był występ solistek przygotowanych przez p. M. Bartczaka (Julia Warsińska Chrystus Zmartwychwstan jest, Dominika Jazowska i Zuzanna Pirowicz Dzieki Tobie, Julia Żerebna Eloi, Natalia Wieczorek Oceany).

Wszystkim młodym wykonawcom gratulujemy ogromnej odwagi i zachęcamy do dalszych profesjonalnych wystąpień.