POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

Nasza szkoła, jak co roku wzięła udział
w plastycznym konkursie profilaktycznym  cyklicznie organizowanym w październiku przez SOSW w Bytowie dla szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Powiatu Bytowskiego. Tematyka konkursu zawsze obejmuje zagadnienia dotyczące profilaktyki uzależnień, zapobieganiu przemocy i promowaniu zdrowego trybu życia. Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Na każdą edycję wpływa ponad 300 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. W tym roku hasło konkursu brzmiało: „ Żyj marzeniami, nie uzależnieniami” a  Alicja Pytlak z II klasy gimnazjum zdobyła w nim wyróżnienie. Gratulacje!

Izabela Łazuga