KONKURS PLASTYCZNY -  „WIELKANOC NA POMORZU”

Co roku uczestniczymy w konkursie plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu” o zasięgu wojewódzkim organizowanym przez Szkołę Podstawową w Kończewie.  W tegorocznym XIX konkursie brało udział 130 placówek oświatowych ( szkoły, ośrodki i domy kultury, świetlice wiejskie i środowiskowe) z 83 miejscowości województwa pomorskiego. Nadesłano około 1600 prac. Uczniowie naszej szkoły podstawowej i gimnazjum  wykonali prace we wszystkich grupach wiekowych. Agata Góral z klasy 3 SP otrzymała II miejsce w kategorii „palma”, a uczniowie klasy 4 SP ( Julia Batruch, Oliwia Właśniak, Milena Piekarska, Vanessa Gawenda, Nikola Peplińska, Michał Zacholski, Mikołaj Bednarczyk) za pracę zbiorową wykonaną na zajęciach plastycznych w kategorii „pisanka” otrzymali wyróżnienie.

Gratulacje!

Izabela Łazuga