24.05.2018r. mieliśmy okazję gościć w murach naszej szkoły rodziców dzieci klas 0-3, którzy przybyli na specjalną okazję jaką był Dzień Mamy i Taty.

Uroczystość rozpoczęły słowa Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim zebranym rodzicom serdeczne życzenia.

Największym prezentem dla przybyłych gości okazał się jednak występ naszych najmłodszych aktorów, którzy z wielkim zaangażowaniem śpiewali piosenki i recytowali wierszyki, Nie zabrakło również występu naszej solistki Natalii Wieczorek (uczennicy klasy 3 gimnazjum), która swoim śpiewem poruszyła serca wszystkich zebranych. Łzy wzruszenia i radości obecne były na policzkach wielu rodziców.

Uwieńczeniem całej uroczystości szkolnej było wręczenie przez dzieci upominków swoim ukochanym rodzicom i słodki poczęstunek.