Dzień

Babci i Dziadka

Po raz pierwszy od wielu lat mieliśmy okazję gościć w progach naszej szkoły dziadków i babcie, którzy przybyli na uroczystość organizowaną specjalnie dla nich. Wszystkim wiadomo, że 21 i 22 stycznia to szczególne dni dla naszych seniorów, dlatego uczniowie klas 0 - 4 uświetnili ten czas swoimi występami. Swoją obecnością zaszczycił nas również Wójt naszej gminy Pan Tomasz Czechowski, który z przyjemnością przyglądał się poczynaniom artystycznym najmłodszej grupy uczniów. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i zapałem śpiewały piosenki dla swoich dziadków, recytowały wierszyki, zachwycały talentem aktorskim i choreograficznym. Wzbudziły swoim występem niesamowite emocje. Dziadkowie natomiast mieli okazję przy słodkim poczęstunku sycić się kunsztem artystycznym swoich wnuków. Liczymy, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję być świadkami rodzących się na naszych oczach talentów artystycznych, które zadowolą najbardziej wymagającego widza.