Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca, punktualnie o godzinie 9 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017.  W tym roku absolwentami Gimnazjum w Starkowie byli uczniowie klas: 3a -wychowawca mgr Mariusz Bartczak oraz 3b – z wychowawcą Katarzyną Orbik – Balcerzak.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Trzebielino Pan Tomasz Czechowski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Trzebielino Pan Krzysztof Załuska, Pani Karolina Jedlecka i Pan Mariusz Zasada - przedstawiciele Rady Rodziców.

Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia gimnazjum, a  uczniowie , którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżnili się wzorowym zachowaniem otrzymali nagrody książkowe. Jak corocznie, Wójt Gminy Trzebielino Tomasz Czechowski ufundował nagrody za najwyższe wyniki w nauce. W tym roku nagrody pieniężne otrzymali: Piotr Zacholski kl. 3b, Wiktoria Sztobnicka z klasy 1a oraz Marta Kiedrowska z 3a.

Uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki z egzaminu gimnazjalnego zostały wręczone książki, a za najwyższy wynik w całej szkole Nadleśnictwo Gminy Trzebielino ufundowało nagrodę książkową i powerbank. Najwyższy wynik procentowy z całego egzaminu gimnazjalnego otrzymał Arkadiusz Gałczyński, Piotr Zacholski , Michał Dawidowicz zostali wyróżnieni, a Marta Kiedrowska uzyskała 100% z części języka polskiego.

Przyznano również nagrody dla najlepszych klas za aktywny  udział uczniów w akcji charytatywnej na rzecz chorego Kubusia, której celem było zebranie jak największej ilości plastikowych nakrętek. Podczas uroczystości Pani Dyrektor Beata Kiedrowska złożyła podziękowania wszystkim , którzy służyli czasem i zaangażowaniem w różnych działaniach  i imprezach szkolnych.

Sportowcom nagrody za osiągnięcia sportowe wręczył Pan Tomasz Kubiak.

Klasa 2b pożegnała swoją wychowawczynię, panią Alicję Kisielewską.

Trzecioklasiści pożegnali nauczycieli, wszystkich pracowników szkoły, a także przygotowali krótki film oraz prezentację ukazującą trzy lata z życia dzisiejszych już absolwentów naszego gimnazjum.

Absolwentom życzymy sukcesów w nowej szkole, oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń i życiowych celów. Wszystkim uczniom natomiast życzymy wspaniałych wakacji i zasłużonego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu.