WYCIECZKA NAD MORZE

22 czerwca 2017 roku grupa uczniów , która przez cały rok szkolny aktywnie uczestniczyła w dodatkowych zajęciach z języka niemieckiego i z języka rosyjskiego w nagrodę pojechała na wycieczkę do Ustki.  Dzień był słoneczny, ale bardzo wietrzny. Spacerowaliśmy po promenadzie, gdzie zjedliśmy pyszne lody i gofry. Przy stolikach w kawiarence młodzież tworzyła ciekawe prace w języku rosyjskim i niemieckim. Niestety nie wszystkie udało nam się zaprezentować na zdjęciach, ponieważ dokuczał nam silny wiatr. Mimo tego bawiliśmy się wspaniale. Spacerowaliśmy po plaży, moczyliśmy nogi do kolan, graliśmy w piłkę i zbieraliśmy muszelki.  W drodze powrotnej wstąpiliśmy do słupskiego „Jantara” ,żeby coś przekąsić i zrobić zakupy. Niektórzy przypomnieli , że w piątek 23 czerwca jest Dzień Ojca  i część swojego kieszonkowego  przeznaczyli na drobne prezenty dla swoich kochających tatusiów.  Z radosnym śpiewem w autokarze ( nawet po hiszpańsku)  wróciliśmy do domu.

Izabela Łazuga

Małgorzata  Zacholska