UROCZYSTOŚCI SZKOLNE ZWIĄZANE ZE ZBLIŻAJĄCYMI SIĘ

ŚWIĘTAMI WIELKANOCNYMI

„Nadchodzi czas, Świąteczny czas

Baranek Boży już zerka na nas

Pisanki tak pięknie kolorowe

Więc dzisiaj pragniemy Wam złożyć życzenia

Miłości, szczęścia i marzeń spełnienia

Niech dobroć króluje na zawsze- ALLELUJA!”

Opr. Monika Czykier-Sokołowska

Dnia 12.04.2017r. w naszym Gimnazjum odbyły się uroczystości związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Pan Mariusz Bartczak przygotował przepiękny występ chóru szkolnego. Uczennice, należące do chóru: Alina Sieklucka, Iga Kochel, Anna Kadylak, Klaudia Nowatka, Natalia Wieczorek i Weronika Gonciarz zaprezentowały utwory zespołu NIE MA GO TU: „Nie ma go tu wstał”, „Nie mądrość świata tego” przy akompaniamencie gitarowym. Następnie uczennice przy akompaniamencie organowym pięknie zagranym przez Natalię Wieczorek zaśpiewały „Hymn na Światowe Dni Młodzieży”.

Po występie chóru szkolnego pani Monika Czykier-Sokołowska zaprosiła widownię do obejrzenia spektaklu teatralnego pt. „Na diabelska nutę i Anioł wynajdzie pokutę”. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie: Piotr Zacholski, Aleksandra Kruk, Alina Sieklucka, Wiktoria Podolska, Iga Kochel, Damian Gadomski, Kacper Biniek, Tomasz Czapiewski, Marta Kiedrowska. Nasi zdolni aktorzy za wspaniałą grę aktorską otrzymali owacje na stojąco. Na koniec przedstawienia uczennica Marta Warsińska zaśpiewała ślicznie utwór „Alleluja”, a na gitarze przygrywała jej Natalia Wieczorek.

Pan Mariusz Bartczak oraz pani Monika Czykier-Sokołowska serdecznie dziękują wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się i zaprezentowali swoje talenty podczas uroczystości, a także pani Izabeli Łazuga za przygotowanie scenografii oraz panu Jarosławowi Wasylukowi, uczniom Adrianowi Kuniszewskiemu, Łukaszowi Ficner za oprawę muzyczną.

Mariusz Bartczak

Monika Czykier-Sokołowska