„Nauczycielu jesteś mi naprawdę bliski….”

13 października w Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Uczniowie przygotowali na ten dzień niezwykle zabawne przedstawienie, podczas którego wcielili się w rolę nauczycieli. Ukazali ich codzienne zachowania i metody nauczania w nieco przejaskrawionym świetle, co dostarczyło zgromadzonej publiczności wielu powodów do uśmiechu. Niektórzy uczniowie okazali się mistrzami w dziedzinie aktorstwa, wkładając w każdą ze scen mnóstwo serca i zaangażowania. Występy gimnazjalistów urozmaicone były pięknymi wykonaniami muzycznymi. Nauczyciele przyjęli z rąk uczniów symboliczne róże wraz z gorącymi podziękowaniami za nieoceniony trud wkładany w ich edukację. Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor Beata Kiedrowska, która podziękowała swoim wychowankom za wspaniałe przedstawienie.

Szkoła Podstawowa Im. Zjednoczonej Europy w Starkowie

77-235 Trzebielino