ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

W piątek 24 czerwca 2016 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań oraz pożegnań.
W tym roku pożegnali się z gimnazjum uczniowie klasy 3a (wychowawczyni – Małgorzata Zacholska)
 i 3b ( wychowawczyni- Izabela Łazuga). Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Trzebielino Pan Tomasz Czechowski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Trzebielino Pan Krzysztof Załuska, Pani Karolina Jedlecka przedstawicielka Rady Rodziców, Pani Katarzyna Staroszak  oraz rodzice i inni przyjaciele szkoły. Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia gimnazjum, a  uczniowie , którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżnili się wzorowym zachowaniem otrzymali nagrody książkowe. Jak corocznie, Wójt Gminy Trzebielino Tomasz Czechowski ufundował nagrody za najwyższe wyniki w nauce. Wójt wręczył  nagrody : Mikołajowi Jedleckiemu z klasy 3b, Piotrowi Zacholskiemu z klasy 2b, Mai Krefcie z klasy 3b.
Nie zabrakło dyplomów i nagród książkowych dla uczniów klas trzecich za zaangażowanie  w życie szkoły przez trzy lata. Wręczono nagrody za osiągnięcia sportowe, za aktywną działalność w Samorządzie Uczniowskim, uczennicy Mai Krefcie za osiągnięcie 100% wyniku na egzaminie gimnazjalnym z języka niemieckiego. Uczniom klasy 2b  Piotrowi Zacholskiemu, Michałowi Dawidowiczowi, Arkadiuszowi Gałczyńskiemu wręczono nagrody za osiągnięcie wysokich wyników w Lidze Matematycznej. Przyznano również nagrody dla najlepszych klas za aktywny  udział uczniów w akcji charytatywnej na rzecz chorego Kubusia, której celem było zebranie jak największej ilości plastikowych nakrętek. Podczas uroczystości Pani Dyrektor Beata Kiedrowska złożyła podziękowania wszystkim , którzy służyli czasem i zaangażowaniem w różnych działaniach
i imprezach szkolnych. Akademia miała swoją część artystyczną, gdzie wystąpił  zespól wokalny, grupa taneczna w pokazie Zumby, która  cieszyła się ogromną popularnością wśród uczniów
w obecnym roku szkolnym. Trzecioklasiści pożegnali nauczycieli, wszystkich pracowników szkoły, a także przygotowali krótki film oraz prezentację ukazującą trzy lata z życia dzisiejszych już absolwentów naszego gimnazjum.

Absolwentom życzymy sukcesów w nowej szkole, oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń i życiowych celów. Wszystkim uczniom natomiast życzymy wspaniałych wakacji i zasłużonego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu.