TARGI  EDUKACJI  I  PRACY  W  BYTOWIE

07 kwietnia 2016r. uczniowie klas trzecich uczestniczyli w I Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Bytowie pod hasłem „ Zaplanuj swoją przyszłość” Impreza była skierowana głównie do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, którzy w najbliższym czasie będą dokonywać wyborów związanych z dalszą ścieżką kształcenia lub podejmować pracę. Podczas targów nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bytowskiego oraz z ofertą lokalnego rynku pracy. Na specjalnie przygotowanych stoiskach prezentowały się różne lokalne firmy oraz szkoły ponadgimnazjalne.

Izabela Łazuga - doradca zawodowy