Prezenty bez Pudła to oryginalny sposób na wsparcie UNICEF

Jak Prezenty bez Pudła odmieniają życie dzieci?

Szczepionki i lekarstwa, żywność terapeutyczna, moskitiery, zeszyty i przybory szkolne to tylko niektóre produkty, które pracownicy i wolontariusze UNICEF wykorzystują codziennie w terenie, realizując projekty pomocowe na rzecz dzieci na całym świecie.Wszystkie te materiały fundowane są z dobrowolnych darowizn przekazywanych UNICEF przez firmy i osoby prywatne. Dzięki Prezentom bez Pudła UNICEF, mogą Państwo sami wybrać, jaki produkt chcą ufundować.

Zakup Prezentu bez Pudła to forma darowizny, za którą UNICEF dostarczy wybrany produkt w miejsce prowadzenia programów pomocowych. Większość prezentów rozsyłana jest w świat z magazynu UNICEF w Kopenhadze, jednak są też takie (np. książki dla dzieci, pompy wodne), które są produkowane lokalnie. Na bieżąco monitorujemy zapotrzebowanie na konkretne produkty w krajach objętych pomocą.

Mam nadzieję, że my jako społeczność szkolna obdarujemy prezentem od serca najbardziej potrzebujących.

Zakup prezentu w postaci szczepionek czy past odżywczych zależy od uzbieranej kwoty przez naszą szkołę.

Zachęcam do wsparcia tej akcji charytatywnej.

Katarzyna Wirkus

Szkoła Podstawowa Im. Zjednoczonej Europy w Starkowie