Gimnazjaliści na koncercie profilaktycznym Kamila Bednarka

 

            Dzięki inicjatywie dyrekcji gimnazjum oraz GOPS-u w Trzebielinie 9 października gimnazjaliści wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Niećpa”, której głównym celem jest zwrócenie uwagi na problemy związane z zażywaniem środków psychoaktywnych, takich jak narkotyki, dopalacze, alkohol czy tytoń.

            W tym roku nasi uczniowie mieli okazję bawić się przy muzyce Kamila Bednarka- gwiazdy młodego pokolenia, który po doskonałym występie w programie Mam Talent szybko zyskał popularność. Gimnazjaliści śpiewali razem z Kamilem takie hity jak: „Dni, których jeszcze nie znamy”, „Chwile jak te”, „Szukając szczęścia”, „Cisza” i wiele, wiele innych. Przed gwiazdą wieczoru na scenie pojawiła się znakomita grupa rockowa STO%. Młodzież mogła także skorzystać z publikacji na temat przeciwdziałania uzależnieniom dostępnych przy stoiskach, przy których dyżury pełnili eksperci z zakresu profilaktyki uzależnień.

            Gimnazjaliści powiedzieli, że koncert Kamila Bednarka połączony z kampanią profilaktyczną na długo zapadnie im w pamięć. Był to dla nich najlepszy dowód na to, że bez używek także można bawić się wspaniale. 

Gimnazjaliści ze Starkowa na koncercie Kamila Bednarka (zdjęcie ze strony www.gp24.pl)

Kamil Bednarek podczas koncertu w ramach akcji „Niećpa” (zdjęcie ze strony www.gp24.pl)