Projekt edukacyjny: CZY W MATEMATYCE JEST MIEJSCE NA BLEF?

 

        W pierwszym semestrze roku szkolnego 2016/2017 uczniowie klasy drugiej realizowali projekt edukacyjny, którego celem było wychwycenie w matematyce sztuczek, aluzji, złudzeń optycznych i innych szwindli. Przez kilka miesięcy uczestnicy projektu sukcesywnie przeprowadzali obserwacje świata realnego i wirtualnego w poszukiwaniu ciekawostek i zagadek związanych z matematyką. W galerii zdjęć przedstawiono rezultat ich pracy.

Jako formę podsumowania projektu uczniowie przeprowadzili konkurs dla całej społeczności szkolnej, którego zadaniem było rozwiązanie lub podanie odpowiedzi do wyszukanych i prezentowanych zadań.

 

K.Orbik – Balcerzak  


Projekt edukacyjny ,,Jak się nie nudzić w USA’’ został zrealizowany przez uczniów klasy drugiej. Ma on na celu przedstawienie atrakcji i ciekawostek związanych z USA. W ramach projektu uczniowie przygotowali prezentację opisującą i pokazującą USA.

Download
Jak się nie nudzić w USA.pdf
Adobe Acrobat Document 570.8 KB

Projekt edukacyjny ,,Cuda naszej gminy” zrealizowany został przez uczniów klasy drugiej. Miał on na celu zapoznanie uczniów z atrakcjami zamieszkiwanej przez nich gminy. W ramach projektu uczniowie przygotowali prezentację opisującą walory przyrodnicze, wybrane atrakcje turystyczne gminy.

Download
GMINA TRZEBIELINO.pdf
Adobe Acrobat Document 3.5 MB

Projekt edukacyjny "W jaki sposób pokazać na fotografii pozytywne życie szkoły? "