Projekt edukacyjny: CZY W MATEMATYCE JEST MIEJSCE NA BLEF?

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2016/2017 uczniowie klasy drugiej realizowali projekt edukacyjny, którego celem było wychwycenie w matematyce sztuczek, aluzji, złudzeń optycznych i innych szwindli. Przez kilka miesięcy uczestnicy projektu sukcesywnie przeprowadzali obserwacje świata realnego i wirtualnego w poszukiwaniu ciekawostek i zagadek związanych z matematyką. W galerii zdjęć przedstawiono rezultat ich pracy.

Jako formę podsumowania projektu uczniowie przeprowadzili konkurs dla całej społeczności szkolnej, którego zadaniem było rozwiązanie lub podanie odpowiedzi do wyszukanych i prezentowanych zadań.

K.Orbik – Balcerzak

Projekt edukacyjny ,,Jak się nie nudzić w USA’’ został zrealizowany przez uczniów klasy drugiej. Ma on na celu przedstawienie atrakcji i ciekawostek związanych z USA. W ramach projektu uczniowie przygotowali prezentację opisującą i pokazującą USA.

Jak się nie nudzić w USA.pdf
Adobe Acrobat Document 570.8 KB

Projekt edukacyjny ,,Cuda naszej gminy” zrealizowany został przez uczniów klasy drugiej. Miał on na celu zapoznanie uczniów z atrakcjami zamieszkiwanej przez nich gminy. W ramach projektu uczniowie przygotowali prezentację opisującą walory przyrodnicze, wybrane atrakcje turystyczne gminy.

GMINA TRZEBIELINO.pdf
Adobe Acrobat Document 3.5 MB

Projekt edukacyjny "W jaki sposób pokazać na fotografii pozytywne życie szkoły? "